Team

 

Overzicht teamleden schooljaar 2016/2017:

 

 

 

Groep 1a

(apen)

Ilse van Doorenmalen (maandag en dinsdag)

Esther Reitsma (woensdag t/m vrijdag) 

ilse.v.doorenmalen@torenpleinschool.nl

esther.reitsma@torenpleinschool.nl 

 Groep 1b

(vlinders) 

 Melanie Severs (alle dagen)  melanie.severs@torenpleinschool.nl  

Groep 2A 

(giraffen) 

Wilma Huisman (maandag en dinsdag)

Miranda van Kampen (woensdag t/m vrijdag) 

wilma.huisman@torenpleinschool.nl 

miranda.v.kampen@torenpleinschool.nl

Groep 2B (tijgertjes)

Heidi van den Berg (alle dagen)  

heidi.vd.berg@torenpleinschool.nl
Groep 3A

Gaby Cornelissen (alle dagen)

gaby.cornelissen@torenpleinschool.nl

Groep 3B

Judith Bouwman (alle dagen)

judith.bouwman@torenpleinschool.nl

Groep 4

Elly Springer (maandag t/m woensdag en vrijdag)

Evelien Rozema (donderdag) 

elly.springer@torenpleinschool.nl

evelien.rozema@torenpleinschool.nl 

Groep 5

Maarten van den Akerboom (alle dagen)

maarten.vd.akerboom@torenpleinschool.nl
Groep 6a 

Ruben van Vliet (alle dagen)

rubenvanvliet@torenpleinschool.nl

Groep 6b

Marleen de Vos (maandag en dinsdag)

Maartje Vissers (woensdag t/m vrijdag) 

marleen.d.vos@torenpleinschool.nl

maartje.vissers@torenpleinschool.nl 

Groep 7

Thea van Noort (maandag en dinsdag)

Mylène Molhuizen (woensdag t/m vrijdag) 

thea.v.noort@torenpleinschool.nl

mylene.molhuizen@torenpleinschool.nl 

Groep 8 

Frank de Wit (alle dagen)

frank.d.wit@torenpleinschool.nl

IB:  Heleen Overwater (dinsdag t/m donderdag) ib@torenpleinschool.nl
Conciërge  Kees van Zanten (alle dagen)
Directeur

Jennie Klop (dinsdag t/m vrijdag)

directie@torenpleinschool.nl
Vervanging specialisten  Ilse van Doorenmalen (woensdag ilse.v.doornenmalen@torenpleinschool.nl
Vakleerkracht gym Elène Boer (woensdag) elene.boer@torenpleinschool.nl 

 




Gerealiseerd door het OS-Scholenpakket - Uw school online